Penktą kartą vyksiantis festivalis kviečia susitikti Birštone rugpjūčio 26 d.!

Šiais metais festivalis pasitinka atsinaujinęs – vizualesnis, išsigryninęs ir dar didesnį dėmesį skiriantis programai. Vietoj dviejų įprastų festivalio dienų susitiksime vieną, paskutinį vasaros šeštadienį. Tačiau tai nereiškia mažiau įtraukiančio turinio ar mažiau pilietiškų žmonių vienoje vietoje. Prižadame naujienų, kurios tikimės, jog maloniai jus nustebins. Dar vienus metus kviečiame vienoje vietoje susitikti verslo, mokslo, meno, kultūros, sporto, nevyriausybinių organizacijų atstovus ir visus aktualioms diskusijoms neabejingus žmones.

Vienas iš pagrindinių diskusijų festivalio „Būtent!“ tikslų yra parodyti, kad svarbūs sprendimai yra neatsiejami nuo požiūrių įvairovės bei skirtingų visuomenės nuomonių įtraukimo.

Dar daugiau naujienų – jau netrukus, o mes pradedame skaičiuoti dienas ir nekantraujame pasimatyti didžiausioje diskusijų šventėje. Iki susitikimo Birštone! 

Festivalis „Būtent!“ yra vienas iš 9 Šiaurės ir Baltijos šalių demokratijos festivalių šeimos narių ir Tarptautinės demokratijos festivalių asociacijos steigėjų.