Diskusijų festivalio „Būtent!” mecenatų gretas papildė „Telia“

2019-08-01

Trečiasis diskusijų festivalis „Būtent!“ rudenį vėl pakvies visus Lietuvos žmones įsitraukti į diskusijas, kelti idėjas ir keistis nuomonėmis apie augančią Lietuvą, kurioje gera gyventi visiems. Gyvi susitikimai ir diskusijos įkvepia, tai įrodo ir didėjantis festivalio lankytojų skaičius. Renginys augs dar sparčiau, nes prie jo mecenatų – Britų tarybos, „Swedbank“ ir Birštono savivaldybės – šiemet prisijungė „Telia“.

„Telia“ požiūriu, didžiausia pažanga žmogaus istorijoje vyksta per technologijas. Ir nors jos daro mūsų gyvenimą ilgesnį ir patogesnį, visgi kiekviena technologija – nuo šumerų dantiraščių iki dirbtinio intelekto – visada atneša naujus matmenis ir naują mąstymo būdą.

 

„Iki šiol neturėjome tiek daug mokslo žinių ir skirtingų tiesų, stabilumo ir nežinios, iššūkių ir galimybių, kiek turime dabar. Ir niekada iki šiol nebuvome taip globaliai sujungti, kaip esame dabar. Diskutuokime, ieškokime bendrumo ir veikime, – sako Dan Strömberg, „Telia Lietuva“ vadovas. – „Telia Lietuva“ stoja į festivalio „Būtent“ gretas: jį remdami, mes norime, kad kuo daugiau žmonių ne tik kalbėtų, bet ir išgirstų, kad kuo daugiau žmonių ne tik klausytų, bet ir aktyviai įsitrauktų. Tai yra bendravimo ir dalinimosi esmė. Kalbėkime ir veikime. Laikas jau atėjo. Technologijos atneša daug įdomaus. Tačiau įdomiau už jas yra tik pats gyvenimas.“

 

„Kai verslo atstovai supranta būtinybę ugdyti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, ir kai jie imasi aktyvių veiksmų tam, kad kiekviena nuomonė turėtų teisę egzistuoti, galime džiaugtis ir viltis, kad rytojus bus geresnis, nei šiandiena, – sako Arnas Marcinkus, vienas festivalio „Būtent!“ organizatorių. – „Telia“ įsitraukimas, praturtinantis festivalį požiūriu bei turiniu, stipriai motyvuoja toliau auginti renginį.“

 

Šiemet rugsėjo 6–7 d. Birštone vyksiantis festivalis lankytojams žada daugiau nei 100 valandų turiningų diskusijų, įdomių susitikimų, betarpiškų pokalbių. Šeimoms ir patiems mažiausiems dalyviams rengiama speciali programa. Siekiama, kad festivalio lankytojai galėtų ne tik klausytis, įsitraukti į diskusijas, bet ir patogiai, gerai bei prasmingai praleisti laiką.