2 rekomendacijos vykstantiems ir 1 – pasiliekantiems

2019-09-05

1 . KO TIKĖTIS FESTIVALYJE?

Daugiau nei 100 diskusijų. Spalvingaprograma, kurią galima turėti saujoj, tereikia užsukti į  App Store, Google Play.

Pramogos – suteikiančios naujų patirčių, ugdančios, atpalaiduojančios. Visa tai – pramogų – partnerių ir vaikų erdvės programoje, kurią irgi patogiau turėti delne – telefone.

Festivalio naujovė – Bendraminčių erdvė, šiemet globojama „Swedbank“. Tai vieta naujoms pažintims ir pokalbiams su kitais festivalio dalyviais jums rūpima tema.

Vakaro programa. Tai, ko reikia po karštų diskusijų – koncertų, protmūšių, vaidinimų, žaidimų ir kino filmų kokteilis. Išsami informacija – bendrojoje programoje.

 

2. KĄ PRAVARTU ŽINOTI?

Atvykimas. Siekiant išvengti spūsčių, atvykus į Birštoną automobilius kviečiame statyti automobilių stovėjimo aikštelėse, kurios yra Karalienės Barboros al. 2 (šalia „Vytaus Mineral SPA“ pastato) arba B. Sruogos g. 25 (šalia prekybos centro „Norfa“), prie šilumos tinklų, prie vandentiekio bokšto N. Silvanavičiaus g., Jaunimo g. prie tvenkinio.
Autobusų tvarkaraštispravers ketinantiems vykti viešuoju transportu.
Renginys vyks Vytauto parke, mieste bus pastatytos nuorodos, žyminčios, kuria kryptimi eiti.

Maitinimas. Festivalio teritorijoje veiks kelios maitinimo įstaigos, kuriose bus galimybė atsiskaityti grynaisiais arba banko kortele. Prireikus – susipažinkite su kitomis Birštono maitinimo įstaigomis.

„Vero Cafe“įpils kavos pigiau į jūsų atsivežtus asmeninius, ne vienkartinius puodelius.

Apranga. Rekomenduojame dėvėti patogią laisvalaikio/neformalią aprangą. Nors diskusijų erdvės bus dengtos stogu ir apsaugotos nuo lietaus, pasirūpinkite apsauga nuo vėsumos.

 

3. DISKUSIJŲ TRANSLIACIJOS

Informacija negalintiems atvykti į festivalį ir norintiems nepraleisti diskusijų:„Kuriančios Lietuvos“ erdvėje vyksiančias diskusijas gyvai transliuos LRT, o „Idėjų Lietuvos“ erdvėje – „Delfi“, be to LRT radijasVytauto parke įrengs mobilią radijo stotį ir tiesiai iš renginio vietos transliuos dalį savo programos ir kalbins diskusijų dalyvius.